/ / / Mucha i pajączek – videobook

Mucha i pajączek – videobook

24.99 

Kategoria:

Opis

Pierworodne dziecko naszego wydawnictwa pt. “Mucha i Pajączek” doczekało się w kwietniu 2020 r. wydania w formie audiobooka. Ku naszej olbrzymiej radości udało nam się do projektu zaangażować Panią Krystynę Czubównę, której głos zna i kocha kilka pokoleń Polaków. Co więcej, głos ten idealnie komponuje się w treścią opowiadania. Jeśli bowiem słuchać opowiadania o musze i pająku, to tylko z narracją Pani Krystyny Czubówny .

Dla osób, które chciałyby uzupełnić doznania słuchowe o te wzrokowe, przygotowaliśmy audiobooka w formacie wideo, wzbogacając go o książkowe ilustracje Aleksandry Cagary. Tego rodzaju zabieg pozwala w pełni delektować się stworzonymi na potrzeby tej historii materiałami.

„Mucha i Pajączek” to nie jest zwykła bajka, to opowieść o emocjach, mierzeniu się z własnymi słabościami i odmienności postrzegania świata przez każde żyjące stworzenie.

Pewnego dnia dochodzi do spotkania małego chłopca o imieniu Bruno, pająka oraz muchy. Jeden dzień, jedno zdarzenie, a trzy różne perspektywy patrzenia na świat. A przy tym, żadna nie jest lepsza lub gorsza od pozostałych. Dzięki temu zabiegowi, opowiadanie to nie tylko uczy tolerancji i szacunku dla innych, ale też empatii.

A wszystko to  opowiedziane w interesujący i zabawny dla dzieci sposób.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu w/w videobooka na naszym profilu na Instagram @wydawnictwo_bbk lub na portalu Youtube:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mucha i pajączek – videobook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *